Apie

Sveiki atvykę į Geri Daikčiukai el. parduotuvę!

Šioje parduotuvėje parduodamos MINIX gamintojo prekės: media grotuvai, belaidės pelės, klaviatūros ir kiti geri daikčiukai. Prekės atkeliauja tiesiai iš gamintojo, be jokių tarpininkų, todėl čia rasite tik originalias prekes. Visoms prekėms suteikiama vienerių metų gamintojo garantija.

MINIX

MINIX yra vienas iš pasaulinių lyderių media grotuvų rinkoje, pelnęs nemažai apdovanojimų ir įvertinimų. MINIX NEO seriją sudaro aštuoni modeliai: NEO X5 mini, NEO X5, NEO X6, NEO X7 mini, NEO X7, NEO X8, NEO X8-H ir NEO X8-H Plus, siekiant patenkinti įvairių naudotojų poreikius, kiekvienas skirtingos specifikacijos ir skirtingų savybių.

Kalbant apie sąsajas (interface), vartotojai turi dvi galimybes – naudotis standartine Android sąsaja, arba individualizuota MINIX. Gimtojo Android sąsaja yra įprasta planšetiniuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose telefonuose, MINIX sąsaja maksimaliai supaprastinta ir pritaikyta MINIX IR nuotoliniam pultui.

MINIX firmware atnaujinimai

MINIX dažnai išleidžia naujas firmware versijas visai MINIX NEO serijai, įskaitant NEO X5 mini, NEO X5, NEO X6, NEO X7 mini, NEO X7, NEO X8, NEO X8-H ir NEO X8-H Plus – siekiant padidinti naudotojų pasitenkinimą.

Naujausius ir ankstesnius oficialius atnaujinimus galima atsisiųsti iš MINIX svetainės www.minix.com.hk/Support.htm. Taip pat MINIX turi augančią internetinę bendruomenę, kurie kuria naujus atnaujinimus, daugiau informacijos ir diskusijų gali rasti čia: www.minixforum.com.

Kurį modelį pirkti?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kokie yra naudotojo poreikiai.

Jei neturite išskirtinių poreikių, norite naršyti internete, žiūrėti media turinį internetu, džiaugtis Full HD vaizdo atkūrimo funkcija, tada rekomenduojame dviejų branduolių media grotuvą – NEO X5 mini ir NEO X5. Šie prietaisai užtikrina puikų kokybės ir kainos santykį, užtikrinant jūsų poreikius.

Jei esate aistringas žaidimų žaidėjas ir ieškote prietaiso, kuris atitiktų jūsų reiklesnius poreikius, tada jūs turėtumėte ieškoti quad-core media centro – NEO X6, NEO X7 mini, NEO X7, NEO X8, NEO X8-H ir NEO X8-H Plus. Šie šeši modeliai siūlo tas pačias funkcijas, kaip ir kiti MINIX media centrai, tačiau su padidinta apdorojimo galia, pagerinant sklandų žaidimų ir spartos našumą.