Akcija!

MINIX NEO U1

109,90 € 85,00 €

MINIX NEO U1 UHD media grotuvas

Yra sandėlyje

Palyginti

SKU: 185407111 Kategorija: Žyma: , , , , , ,

Prekės aprašymas

 

Neįtikėtinas Ultra HD media grotuvas

NEO U1 yra pagrindinis namų pramogų media grotuvas, skirtas atnešti į jūsų namus interneto pramogų pasaulį; įskaitant interneto naršymą, svaiginantį Ultra High-Definition vaizdo atkūrimą, transliacijas realiuoju laiku, populiarius media grotuvų apps’us, pavyzdžiui KODI, screen-casting galimybes, media atkūrimą per USB portą, Interneto radio ir audio transliacijas, Skype kartu su VoIP paslaugomis, Android žaidimus ir daug daugiau.

 

Ypatingas jungiamumas

NEO U1 demonstruoja naujausius belaidžio pasiekimus su 802.11ac 2 x 2 MIMO Dual-Band Wi-Fi (2.4GHz/5.0GHz) kombinuojant vidinę ir išorinę anteną žaibiškam ir nepriekaištingam transliavimui.

 

Svaiginantys kino įspūdžiai

NEO U1 yra sukurtas video poreikiams, teikiant neįtikėtinai turtingą ir intensyvią kino patirtį. Tai yra pirmas Minix Android media grotuvas kuris palaiko vaizdo kokybę iki 4K @ 60Hz, novatoriškos naujausios technologijos pasiekia itin aštrų 4K vaizdą ir stiprina atkūrimo kokybę.

 

Raiškus 10 bitų vaizdas

NEO U1 palaiko iki 10 bitų spalvų formatą, kas žymiai padidina dinaminį spalvų diapazoną ekrane, prideda naujo gylio ir gyvesnį vaizdą, ko nebuvo ankstesniuose Minix media grotuvuose.

 

Ypatingai greitai reaguojantis

NEO U1 turi patobulintą aplikacijų našumą ir reagavimą dėka Android Lollipop 5.1.1 OS. Išskirtinis Minix paleidimo langas (launcher) pristato švarią ir gerai suprojektuotą sąsają, kuri leidžia rasti tai, ko jūs norite lengviau nei kada nors anksčiau. F.O.T.A (Firmware-Over-The-Air) sistemos atnaujinimas reiškia, kad visus atnaujinimus bus galima atsisiųsti ir įdiegti automatiškai į jūsų NEO U1.

 

Kruopščiai sukurtas

NEO U1 buvo išdirbtas iki tobulumo, supakuotos įvairios pirmaujančios pramonės funkcijos į elegantišką ir kompaktišką dizainą. Be to dėl tylios šilumos valdymo kontrolės jūs niekada nebūsite sutrukdyti kol mėgausitės pramogomis. NEO U1 yra tęsinys Minix nuoseklių tendencijų gaminti aukščiausios surinkimo kokybės ir meistriškumo media grotuvus, dėl ko Minix tapo garsus šioje srityje.

 

Ypatigos galios efektyvumas

Naujos kartos 64 bitų architektūros NEO U1 procesoriaus balai geriausi galios efektyvumo klasėje. Minix didžiuojasi minimaliu Android media grotuvų energijos suvartojimu, todėl NEO U1 gali būti saugiai paliktas įjungtas 24 valandas per parą nesirūpinant dėl didelių sąskaitų už elektrą.

 

Papildoma informacija

Svoris 0.931 kg
Išmatavimai 22.5 x 17 x 5.8 cm
CPU

Quad-Core Cortex A53 (64 bit)

GPU

Penta-Core Mali-450

RAM

2 GB

NAND Flash

16 GB

WiFi

802.11ac 2 x 2 MIMO Dual-Band WiFi (2.4GHz / 5.0GHz)

Hotspot sharing

+

Bluetooth

V4.1

HEVC

+

HDMI

2.0, up to 4K @ 60Hz

Optical S/PDIF

+

RJ-45 LAN

10/100/1000 Mbps

SD/MMC card reader

SD 3.0, MMC V4.41

USB

USB 2.0 (3 vnt.), Micro-USB OTG port

Headphone Jack

+

Microphone Jack

+

IR receiver

+

Remote

+

Antenna

+

HDMI-CEC

+

USB 3G dongle support

+

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Tik prisijungę ir pirkę šią prekę vartotojai gali palikti atsiliepimus.