Akcija!
MINIX NEO X8-H

MINIX NEO X8-H Plus

109,90 € 85,00 €

MINIX NEO X8-H Plus Quad Core Media grotuvas palaikantis 4K H.265 / HEVC Hardware dekodavimą

Yra sandėlyje

Palyginti

SKU: 4897016415210 Kategorija: Žyma: , , ,

Prekės aprašymas

MINIX NEO X8-H Plus – 4K Android™ Media grotuvas

 Minix Neo X8-H

Android™ Media Centrų Ateitis

NEO X8-H Plus yra galingiausias Minix Android™ media centras, turintis naujas technologijas, kurios tikrai atrakina visą Android™ OS potencialą televizoriuje. Varomas Amlogic naujausio 4K chipseto, Amlogic S812-H, NEO X8-H Plus suteikia naują našumo ir ryšio lygį. NEO X8-H Plus yra didžiausia pažanga Minix istorijoje, derinant geriausią įrangą ir firmware išskirtiniam vartotojo patirimui.

4K2K UHD Vaizdo atkūrimas

NEO X8-H Plus siūlo 4K2K UHD vaizdo atkūrimą, užtikrinant dar aiškesnį ir geriau atrodantį vaizdą žiūrint medijos turinį didesniame ekrane. 4K2K UHD vaizdo atkūrimo funkcija reiškia sklandesnius kraštus ir gylį, suteikianti detalesnį vaizdą ir aukščiausią žiūrėjimo patirtį Minix Android TV media centro vartotojams.

 Minix Neo X8-H

Quad-Core Cortex A9r4 Procesorius

NEO X8-H Plus turi Quad-Core ARM Cortex-A9r4 procesorių, teikiantį išskirtinį našumo lygį ir energijos vartojimo efektyvumą. Tai vienas iš pirmųjų 4K Android™ media centrų, kuris gali būti įjungtas ir paliktas budėjimo režimu kai jis nenaudojamas. Nėra reikalo išjunginėti NEO X8-H Plus, quad-core ARM procesoriaus išskirtinės vidinės šiluminės kontrolės valdymo sistema apsaugo nuo bet kokių šilumos problemų, suteikiant klientams ramybę, kad jie gali palikti savo įrenginį 24/7/365. NEO X8-H Plus yra vienas iš labiausiai energiją taupančių Android™ media centrų pasaulyje, vartojantis vos 3 vatų galią esant ramybės būsenoje.
 

Octo-Core Mali-450 GPU

Octo-Core Mali-450 GPU pakelia grafinį našumą NEO X8-H Plus į kitą lygį, suteikiant dvigubą našumą nei jo pirmtako Mali-400. GPU yra orientuota į maksimalų apdorojimo efektyvumą, užtikrinant NEO X8-H Plus puikią vaizdo kokybę ir puikią grafikos patirtį. NEO X8-H Plus gali apdoroti visus naujausius Android™ žaidimus, ir tikrai yra puikus sprendimas bet kuriam entuziastingam Android™ žaidėjui.

Minix Neo X8-H

Dual-Band Wi-Fi 802.11ac

NEO X8-H Plus suteikia greitesnį ryšį su naujos kartos Dual-Band Wi-Fi 802.11ac technologija, kuri yra iki 6 kartų spartesnė nei ankstesnių Minix modelių Wi-Fi, duomenų perdavimo sparta iki 433Mbps.

 MINIX NEO X8-H

Gigabit Ethernet

NEO X8-H Plus turi Gigabit Ethernet, kas suteikia galimybę transliuoti bet kokį interneto turinį. Tai neįtikėtinai kompaktiškas prietaisas, tikrai yra puikus sprendimas net gobšiausiam interneto siuntėjui.

4K H.265 / HEVC Hardware Decoding Palaikymas

NEO X8-H Plus palaiko 4K H.265 / HEVC Hardware dekodavimą. H.265 / HEVC yra vaizdo suspaudimo ateitis – siūlo beveik dvigubą suspaudimo santykį palyginti su H.264. Suteikia geresnę vaizdo transliacijos kokybę net vartotojams turintiems mažesnį pralaidumą.

Saugus duomenų saugojimas – 16GB eMMC

Nors ankstesni Minix Android TV priedėliai turėjo NAND Flash, NEO X8-H Plus naudoja eMMC „embedded Multi-Media Controller“ atmintį. eMMC atminties panaudojimas suteikia įvairių našumo privalumų, saugumą ir patikimumą, galiausiai užtikrinant turtingesnę vartotojo patirtį. Galite būti tikri, kad jūsų media turinys yra saugiai saugomas NEO X8-H Plus, su įmontuota elektros valdymo sistema (power management system) ir atminties valdikliu (flash memory controller).

Android™ 4.4.2 KitKat

NEO X8-H Plus yra su iš anksto įdiegta Android™ 4.4.2 KitKat operacine sistema, siūlanti atnaujintas įvairias funkcijas, kurių nėra ankstesnėse Android™ OS versijose. NEO X8-H Plus visapusiškai išnaudoja geresnį Android™ 4.4.2 atminties valdymą, sklandesnį daugiafunkciškumą (multitasking), vartotojai lengvai gali perjunginėti programas.
 

Pirmas pasaulyje Android 4K XBMC

XBMC yra multimedijos grotuvas, kuris leidžia vartotojams žaisti ir peržiūrėti daugumą vaizdo įrašų, muziką, transliacijas iš interneto, ir visus bendrus skaitmeninius garso ir vaizdo failus iš vietinių ir tinklo laikmenų. NEO X8-H Plus turi iš anksto įdiegtą XBMC Minix Edition (Gotham), su pilnu „Hardware decoding“ palaikymu. Šis išskirtinis leidimas siūlo pirmą pasaulyje Android 4K XBMC.

Minix Neo X8-H

Papildoma informacija

Svoris 0.91 kg
Išmatavimai 23 x 16.5 x 8 cm
CPU

Quad-Core Cortex A9

GPU

Octo-Core Mali 450

RAM

2 GB

NAND Flash

16 GB

WiFi

802.11 a/c Dual-Band Wi-Fi (2.4GHz / 5.0GHz)

Hotspot sharing

+

Bluetooth

V4.0

HEVC

+

HDMI

1.4b, up to 4K @ 30fps

Optical S/PDIF

+

RJ-45 LAN

10/100/1000 Mbps

SD/MMC card reader

SD 3.0, MMC V4.41

USB

USB 2.0 (3 vnt.), Micro-USB OTG port

Headphone Jack

+

Microphone Jack

+

IR receiver

+

Remote

+

Antenna

+

HDMI-CEC

+

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Tik prisijungę ir pirkę šią prekę vartotojai gali palikti atsiliepimus.